Dostawcy:

CUBIS Systems A CRH COMPANY

logo_cubis1.pngCubis Systems jest liderem na rynku w zakresie kompozytowych systemów dostępu i ochrony kabli dla globalnych rynków infrastruktury, działając w siedmiu różnych sektorach rynku, od wody po telekomunikację, i sprzedaje do ponad 25 krajów. Zatrudniamy ponad 600 osób w lokalizacjach w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Australii i utrzymujemy zrównoważony rozwój w centrum naszej działalności, ponieważ aktywnie zwiększamy naszą globalną siłę roboczą w bezpiecznych środowiskach i rozwijamy nasze innowacyjne produkty.


Ochrona kabli / kanały kablowe:

multiduct-with-cables-730-x-410.pngSeria CABLEprotect firmy Cubis ma kluczowe znaczenie dla naszego zintegrowanego systemowego podejścia do ochrony kabli i dostępu do komory. Niezwykle mocne, a jednocześnie lekkie, te nowoczesne systemy ochrony są obecnie najlepszą i najbardziej opłacalną alternatywą dla tradycyjnych metod prowadzenia kabli na rynku globalnym.

 

Modułowe Systemy Studni i Komór

connect-410-x-315.pngNasze komory modularne są zbudowane przy użyciu pionierskiego systemu STAKKAbox ™. Ta międzynarodowa gama modułowych, strukturalnych i prefabrykowanych komór dostępowych oferuje elastyczne rozwiązania dla wielu różnych sytuacji i rynków.
 

 Dział Handlowy:


 Language:  pl.jpg
mkwiecien_face.png

Mariusz Kwiecień

Kierownik Dz. Handlowego

mkwiecien@normbud.pl
[mobilny]
694 468 544
   qr_kwiecien.png


Produkty:

baner_dolny_01.gif baner_dolny_02.gif baner_dolny_03.gif baner_dolny_04.gif baner_dolny_05.gif baner_dolny_06.gif baner_dolny_07.gif baner_dolny_08.gif baner_dolny_09.gif

NORMBUD. Wszelkie prawa zastrzezone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl

Siedziba Warszawa

mail.png  server_Icon.png

ul. Cieślewskich 25L
03-017 Warszawa

Tel. (22) 761-10-12 
Tel. (22) 740-40-27
www. normbud.pl