Kierownik Robót / Project Manager

Miejsce pracy: woj. Mazowieckie lub sporadycznie inny rejon Polski

Zadania:

  • Doskonale sprawdzisz się na tym stanowisku jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w szeroko pojętej branży instalacji mechanicznych
  • Nadzór merytoryczny i finansowy nad realizowanymi projektami, koordynacja
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Uprawnienia instalacyjne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Duża samodzielność i energia w działaniu
  • Zorientowanie na cel i realizację postawionych zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Samochód, telefon i miłą atmosferę pracy
  • Interesująca i dynamiczna praca w firmie o wysokich standardach działania
  • Adekwatne wynagrodzenie oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Forma kontaktu:

Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na poniższy adres e-mail z dopiskiem w tytule „Kierownik Robót”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty: rekrutacja@normbud.pl